Yurtiçi Kargo Takip

yurtiçi kargo takip Yurtiçi Kargo Takip ,Yurtiçi Kargom Nerede sorgulaması yapabileceğiniz sayfamızda linke yada logo resmine tıklayarak Yurtiçi Kargo Takip sayfasına yönlenebilirsiniz.İlgili sayfada ”Yurt içi Gönderi” yada ”Yurt dışı Gönderi” Sorgulama seçeneğini seçerek Gönderi Kodu, Fatura No,Ambar Tesellüm No, Çağrı No gibi hangi bilgi elinizde mevcutsa bu seçeneklerden size uygun olanı seçin ve gerekli bilgileri girerek kolayca Yurtiçi Kargo takip işlemini yapınız..

Ayrıca Yurtiçi Kargo fiyat hesaplama,Yurtiçi Kargo Teslimat süresi,Yurtiçi Kargo Şube bilgileri gibi bilgileride sorgulayabilirsiniz.

>>Yurtiçi Kargo Takip İçin TIKLAYIN>>

 

Yurtiçi Kargo Teslimat Süresi Sorgulama

yuryici teslimat suresi

Yurtiçi Kargo Teslimat Süresi Sorgulama için gereken yerleri bilgilerinizi girerek ne kadar sürede kargom elime geçer sorgulamasını yapabilirsiniz.

>>Yurtiçi Kargo Teslimat Süresi Sorgulama İçin TIKLAYIN>>

Yurtiçi Kargo Fiyat Hesaplama

yurtiçi kargo fiyat hesaplama

Yurtiçi Kargo Fiyat Hesaplama yapmak için ilgili yerlere bilgilerinizi girerek göndereceğiniz kargonun fiyat hesaplamasını yapabilirsiniz.

>>Yurtiçi Kargo Fiyat Hesaplama İçin TIKLAYIN>>

Yurtiçi Kargo Şubeler

yuryici kargo subeler

Yurtiçi Kargo Şubeler sayfasından size en yakın Yurtiçi Kargo şubesi sorgulamasını yapabilirsiniz.İlgili sayfada il ve ilçe seçerek size en yakın Yurtiçi Kargo  adresi ,yurtiçi Kargo telefon numaraları ve diğer bilgileri inceleyebilirsiniz…

>>Yurtiçi Kargo Şubeler Sorgulaması İçin TIKLAYIN>>

Yurtiçi Kargo Hakkında

Yurtiçi Kargo 1982 yılında kurulmuş,Türkiye’nin hızlı,kaliteli,güvenilir ve teknolojik hizmetleri ile sürekli büyüyerek Türkiye’nin önde gelen kargo şirketleri arasına girmiştir.1997 yılından beri Uluslararası Taşıma Birlikleri Federasyonu’nun (FIATA) da üyesi olan Yurtiçi Kargo yurt dışı kargo hizmeti de vermektedir.
Yurtiçi Kargo, günümüzde 19 Bölge Müdürlüğü, 30 Aktarma Merkezi, 795’den fazla şubesi, 14.000’den fazla çalışanı ve 3000 araç filosu ile Türkiye’nin 81 ilinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde öncü kargo şirketi olma özelliğini sürdürmektedir.2003 yılından bu yana Avrupa’nın en büyük kargo şirketlerinden biri olan çözüm ortağı Geopost ile birlikte Yurtiçi Kargo, müşterilerinin uluslararası gönderilerini dünyada 230 noktaya, bir başka deyişle dünyanın her yerine taşımaktadır.
Yurtiçi Kargo, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetlerin sonucunda 1999 yılında TS EN ISO 9002 Kalite Sistem Belgesi’ni; 2003 yılında da TS EN ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesi’ni alan ilk kargo şirketi olmuştur. 2010 yılında TSE ve IQNet’ten TS EN ISO 9001:2008 Belgesini almıştır.