UPS Kargo Takip

ups kargo takip Ups Kargo Takip işlemine online olarak yapabilirsiniz.Ups Kargom Nerede sorgulaması için ilgili sayfaya gönderi numaranızı girerek sorgulama yapabilirsiniz.Ups Kargo takip numaranızı yurtiçi yada yurtdışı için ayrılmış yere doğru olarak girin ve sorgulama işlemini kolayca yapın.Ups kargo takibi,Ups gönderi takip,Ups takip gibi bütün sorgulamaları bu sayfadan yapabilirsiniz.Bu sayfada ayrıca pasaport sorgulama ve ordino sorgulaması da yapabilirsiniz.

 

>>UPS Kargo Takibi İçin TIKLAYIN>>

 

ups kargo takip

UPS Kargo Şubeleri

ups kargo şubeler

 

UPS İletişim : 

Ünsped Paket Servisi San. ve Ticaret A.Ş.
UPS Türkiye
Seyitnizam Mh. Mevlana Cad. UPS Plaza No:87
34015 Zeytinburnu
Müşteri İlişkileri
Tel: 444 00 66
Fax: (212) 409 06 10 / 409 06 22
E-posta adresimiz: crmturkiye@ups.com
Kurye Rezervasyon
Tel: 444 00 33

Ups Kargo şubeleri sorgulaması için aramak istediğiniz şehiri seçin .O şehirdeki bütün UPS kargo şubeleri görüntülenecektir.UPS Kargo şubeleri iletişim bilgileri adresleri çalışma saatleri gibi bilgileri bu sayfadan alabilirsiniz.Sorgulama için TIKLAYIN>>

UPS Kargo Hesaplama

ups kargo hesaplama yutiçi

 

ups kargo hesaplama yurtdışı

 

 

UPS Kargo Hakkında

1907 yılında 19 yaşında bir girişimci olan Jim Casey, Amerika’nın Seattle şehrinde arkadaşından 100 dolar borç alarak American Messenger Company’i (Amerikan Kurye Şirketi) kurdu.
Teslimatları yaya olarak veya bisikletle yapan Casey, 1919 yılında şirketi genişleterek Seattle sınırlarının dışına çıkmış ve şirkete şu anki ismi olan United Parcel Service (Birleşik Paket Hizmeti) adını vermiştir.
Zaman içinde Amerika’daki diğer eyaletlerde ve ardından diğer kıtalarda da hizmet vermeye başlayan UPS, dünyanın en büyük paket teslimat şirketi olmayı başarmış, özel taşıma ve lojistik hizmetlerinde küresel bir lider olmuştur.
Avrupa pazarına ilk olarak 1976 yılında giren UPS, o günden bu yana uluslararası gücü ve yüksek kalite standartları ile yerel uzmanlığını her pazarda birleştirerek kapsamlı Avrupa hizmet portföyünü geliştirmiştir.
Yetkili Servis Sağlayıcısı Ünsped ile1988 yılında Türkiye pazarına giren UPS, 2009 yılında Ünsped’i satın almıştır. UPS Türkiye, 3.000’e yakın çalışanı, 210’den fazla şube ve yetkili servis sağlayıcısı ve 700 araçlık filosuyla Türkiye pazarında da sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır.

 

SAYFA KONUSU:ups kargo, ups kargo takip,ups iletişim,ups kargo takibi,ups kargo şubeleri,ups kargo sorgulama,ups kargo iletişim,ups gönderi takip,ups türkiye,ups telefon,ups ankara,ups kargo telefon,ups kargo çalışma saatleri,ups sorgulama,ups kargo takip sorgulama,ups genel müdürlük,