MNG Kargo Takip

mgn kargo takipMNG Kargo takip etme, MNG kargom nerede sorgulaması işlemini online olarak kolayca yapabilirsiniz.MNG Kargo takibi için Gönderi No ile arama,Belge No ile arama yada Fatura No ile arama yapabilirsiniz.Aşağıdaki link ile MNG Kargo takip sayfasına yönlenebilirsiniz.MNG Kargo İletişim bilgileri,MNG Kargo şubeleri ve diğer bilgiler aşağıda verilmiştir..

MNG Kargo Takip İçin TIKLAYIN>>

 

MNG Kargo Şubeleri

mng kargo şubeler

MNG Kargo Genel Müdürlük İletişim

MNG Kargo Genel Müdürlük
Adres: Maslak Mah. Sümer Sok. No:3 Ayazağa Ticaret Merkezi Kat:5-6 Sarıyer / İSTANBUL
Tel: (0212) 366 55 55 pbx
Fax: (0212) 366 55 60
E-Mail: info@mngkargo.com.tr

MNG Kargo Şubeleri size en yakın şube sorgulamasını il yada ilçe seçerek liste halinde sorgulayabilirsiniz.MNG Kargo şube iletişim bilgileri adresleri,çalışma saatleri gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

MNG Kargo Şubeler Sorgulaması İçin TIKLAYIN>>

MNG Kargo Hakkında

MNG Kargo 2003 yılında MNG Holding iştiraki olarak kuruldu.MNG Kargo 750’den fazla şubesi olan Türkiye’nin önde gelen kargo şirketleri arasındadır.25 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 8000’i aşkın çalışanı, 2200 den fazla kara taşıma aracı ve 6 uçağıyla hizmet vermektedir.

Filosunda kendine ait uçakların yer aldığı tek kargo şirketi olma özelliğine sahip MNG Kargo, hava kargo taşımacılığı ile kara taşımacılığını entegre ederek Türkiye’nin tüm şehir merkezlerine 24 saatte teslim garantisi vermektedir. MNG Kargo, MNG Cargo Airlines ile ithalat ihracatta gümrükleme, depolama ve antrepo hizmetlerindeki tescilli başarısını sürdürmektedir. Ayrıca, 2009 yılında hızlı hava taşımacılığı kategorisinde dünya lideri FedEx Express ile lisansörlük anlaşması imzalayan MNG Kargo, 220 ülkeye hizmet götüren bu entegre operasyonu ile dev bir sisteme sahiptir.

MNG Kargo Hizmetleri: Yurtiçi Hizmetler ,Yurtdışı Hizmetler, Bilgi Servisleri, Paketleme Hizmetleri

Kurumsal Hizmetleri:E-ticaret Entegrasyonu Self-barkod Tahsilatlı Gönderi Raporlama Hizmeti

>>MNG Kargo Ücretleri İçin TIKLAYIN>>

 

Sayfa Konusu:mng kargo şubeleri mng kargo sorgulama mng kargo çalışma saatleri mng kargo şubeler kargo ücretleri mng kargo takibi mng kargo izmir mng kargo adana mng kargo bursa mng kargo antalya mng kargo müşteri hizmetleri mng kargo takip no mng havayollar ımng kargo hesaplama mng kargo istanbul