İnter Global Kargo Takip

interglobal kargo takip İnter Global Kargo Takip işlemi yapmak için link’e yada loga’ya tıklayınız..Yönlendiğiniz sayfada ”Sipariş No” yada ”Takip No” numaralarını girerek İnter Global Kargo Takibi yapabilirsiniz.Ayrıca İnter Global Kargo şubeleri,İnter Global Yurt dışı kargo,İnter Global Kargo fiyat hesaplaması gibi bir çok konuda bilgi alabilirsiniz.

 

>>İnter Global Kargo Takip İçin TIKLAYIN>>

 

 

İnter Global Kargo Fiyat Hesaplama

inter global kargo fiyat

İnter Global Kargo Fiyat Hesaplama yapmak için kargo çıkış şehiri ve varış şsehiri gerekli yere girerek kolayca göndereceğiniz kargonun fiyatını hesaplayabilirsiniz.

>>İnter Global Kargo Fiyat Hesaplama İçin TIKLAYIN>>

İnter Global Kargo Şubeler

inter global kargo subeler

İnter Global Kargo Şubeler sorgulaması yapmak için yönlendiğiniz sayfada şehiri seçip İnter Global Kargo hizmeti veren bütün şubelerin adres ve iletişim bilgilerie ulaşabilirsiniz.

>>İnter Global Kargo Şubeler Sorgulamak İçin TIKLAYINIZ>>

İnter Global Kargo Hakkında

İnter Global Kargo Şirketi 1995 yılında kurulmuştur..Kurumsal kargo hizmeti sunan İnter Global Kargo müşterilerinin %97 ‘sini kendi acente ağını kullanarak alıcılarına ulaştırmaktadır..
INTER GLOBAL KARGO 2009 yılı itibariyle kurumsal müşterilerinden teslim aldığı gönderilerin . Halihazırda her ay 350.000 adrese ulaşmaktayız.
İNTER GLOBAL KARGO, Türk kargo sektörüne yön veren Türkiye Kargo İşletmecileri ve İşadamları derneği (KİAD) kurucu üyesidir.
İNTER GLOBAL KARGO, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere sunmuş olduğu hizmeti, ISO 9001:2000 Kalite belgesiyle tescil ettirmiştir..