Horoz lojistik kargo takip

horoz lojistik kargo takip Horoz lojistik kargo takip etme sayfasından kargonuzun takibini yapabilir ,Horoz lojistik kargom nerede sorgulamasını yapabilirsiniz.Horoz lojistik kargo takibi hizmetinden başka yurt dışı kargo hizmetleri horoz kargo şubeleri iletişim bilgileri, gümrükleme, depolama ve daha bir çok konuda bilgi alabilirsiniz..

 

>>Horoz Lojistik kargo takip için TIKLAYIN>>

 

Horoz Lojistik Şubeleri

MERKEZ
HOROZ HOLDİNG A.Ş.
MAHMUTBEY MAHALLESİ,TAŞOCAĞI YOLU,ÖZLEM SOKAK KISIK PLAZA,NO: 6 KAT: 1 BAĞCILAR / İSTANBUL
Tel :(0 212) 456 10 00
Web : http://www.horoz.com.tr

ŞİRKETLER
HOREV EĞİTİM VAKFI
Tel :(0 212) 456 10 00
Web : http://www.horev.org.tr
HOROZ LOJİSTİK
Tel :(0 212) 456 10 00
Web : http://www.horoz.com.tr
HOROZ TAŞIT SERVİS
Tel :(0 212) 456 14 56
Web : http://www.horoztasitservis.com.tr
SDV HOROZ
Tel :(0 212) 456 10 00
Web : http://www.sdvhoroz.com.tr

>>Horoz Lojistik Diğer İllerdeki Şubeleri için TIKLAYIN>>
Horoz Lojistik Hakkında

1942 yılında hizmet hayatına başlayan Horoz Lpjistik Horoz Grubu faaliyetlerinde ISO 9001 standardını referans alır. Horoz Lojistik ve Kargo Hizmetleri A.Ş, SDV Horoz Taşımacılık ve Ticaret A.Ş. ve Horoz Taşıt Servis A.Ş firmaları ISO 9001 standardına göre belgelenmiştir.
Horoz Lojistik hizmet ağı içerisinde Entegre Lojistik,Uluslararası Taşımacılık,Yuriçi taşımacılık,Gümrükleme ve Sigorta,Depolama Hizmetleri,Bilişim Hizmetleri ve Tamamlayıcı Hizmetler olarak geniş yelpazede hizmet vermektedir.

 

Sayfa Konusu;horoz lojistik kargo takip horoz kargo horoz lojistik lojistik şirketleri horoz nakliye horoz kargo takip sorgulama lojistik firmaları horoz kargo uluslararası nakliye firmaları horoz lojistik ankara horoz lojistik bursa horoz lojistik istanbul